Çocuk Belediyesi İlk Atık Kağıtları Teslim Etti

Çocuk Belediyesi İlk Atık Kağıtları Teslim Etti

Kısa bir süre önce Çocuk Belediyemiz tarafından başlatılan kağıt toplama kampanyası kapsamında toplanan kağıtlar Artvin'den gelen firma yöneticisine teslim edildi.

Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Atanur Atabey, Çocuk Belediye Başkanımız Emirkan Kadir Durmuş ve Çocuk Belediye Meclis Üyeleri, kağıt atıklarının bulunduğu Söğütlü Mahallesi'ndeki depodan torbalarla hazırlanmış olan atık kağıtları firma sahibine teslim ettiler.

Çocuk Belediye Başkanımız Emirkan Kadir Durmuş: "Kampanyayı başlattığımız günden bu zamana kadar bütün kurumlar konuya hassasiyet göstererek kağıt atıklarını belediyemize teslim ettiler. Belediyemiz çalışanları da kağıtları burada depoda toparladılar. Çocuk Belediyesi olarak bu konuda bizlere yardımcı olan tüm kurumlara, okullara ve belediyemiz çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz. Firmaya kağıtları teslim ettik. Bundan sonra da bu yönde çalışmamız devam ediyor. İnşallah en kısa zamanda yine kağıtları toparlayarak bu projenin devam etmesi için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Toplanan kağıt atıkları firma aracına yüklenerek firma sahibine teslim edildi.

© 2019 Şavşat Çocuk Belediyesi Her Hakkı Saklıdır.