Çocuk Belediyesi'nden Yaşlılar Yaşam Yerleşkesi'ne Anlamlı Ziyaret

Çocuk Belediyesi'nden Yaşlılar Yaşam Yerleşkesi'ne Anlamlı Ziyaret

Yaşlılar haftası dolayısıyla Yaşlılar Yaşam Yerleşkesine anlamlı ziyaret.

Şavşat Belediyesi Meclis Üyeleri ile Şavşat Çocuk Belediyesi Meclis Üyeleri birlikte Şavşat Yaşlılar Yaşam Yerleşkesine giderek anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Belediye Başkan Vekili Oktay YILMAZ ziyaret sırasında yaşlılara kendilerini tanıtırken biz belediyenin meclis üyeleri, minik yüreklerde Çocuk Belediyesinin Meclis Üyeleri diye tanıttı. Oktay Yılmaz "Biz geleceğe yön verecek çocuklarımızı yaşlılarına sahip çıkmalarının gerektiğinin bilincine varmaları için çalışıyoruz. Bizler küçüğüne sevgiyle, büyüklerine saygıyla yaklaşılması gerektiğini öğreten bir kültürün mensubuyuz" diye konuştu.

Ziyaret sırasında yaşlılarla sohbet eden Çocuk Belediyesi Meclis Üyeleri “Bizler sizlerin dün ile bugün arasında kurduğunuz köprü sayesinde kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşıyacağız. Sizler bizim en değerli varlıklarımızsınız" duygularını paylaşarak ellerini öptüler ve yaşlılara saygı haftasını kutladılar.

Belediye Meclis Üyeleri ve Çocuk Belediyesi Meclis Üyeleri yaşlılar yaşam yerleşkesinde kalan yaşlıların kaldığı odaları ve sosyal tesisleri gezerek Yerleşke Müdürü Zülfü ÖZ’den bilgiler alarak paylaşımlarda bulundular.

Yaşlılar Yaşam Yerleşkesi'nde kalan yaşlılar bugüne kadar çok ziyaretçilerinin olduğunu ama Çocuk Belediyesi Meclis üyelerinin bu anlamlı ziyaretlerinden çok memnun olduklarını ve her zaman beklediklerini dile getirdiler.

Çocuk Belediyesi Meclis Üyeleri ziyaretlerini sıkça yapacaklarını ve yaşlıların doğum günlerini kutlama etkinliklerini gerçekleştireceklerinin sözünü verdiler ve Meclis Üyeleri ile Çocuk Belediyesi Meclis Üyeleri yaşlılarla hatıra fotoğrafı çekinerek yerleşkeden ayrıldılar.

© 2019 Şavşat Çocuk Belediyesi Her Hakkı Saklıdır.